funkcjonowanie salonu:

- wizytę umawiamy telefonicznie lub przez Internet, jednak nie może się ona odbyć jeśli: występują u Pań objawy wskazujące na chorobę zakaźną (katar, kaszel, gorączka itp.), jeżeli są Panie w trakcie odbywania obowiązywania ilozacji lub kwarantanny, jeżeli w ciągu dwóch tygodni miałyście Panie kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

- w salonie kosmetycznym znajdować się może tylko jedna osoba - brak możliwości przychodzenia z osobą towarzyszącą (z wyłączeniem osób małoletnich) - w salonie kosmetycznym została wyłączona poczekalnia,

- każda z Pań dezynfekuje dłonie (płyn do dezynfekcji ustawiony jest na szafce obok wejścia - przy drzwiach wisi także instrukcja prawidłowej dezynfekcji dłoni).

- Panie zobowiązane są do zakrywania ust i nosa (noszenie swojej maseczki - z wyłączeniem zabiegów na twarz) – lub ubrania przygotowanej na stoliku przy wejściu przyłbicy.

- zanim rozpoczniemy zabieg, poproszone Panie zostaną o wypełnienie ankiety, której treści dotyczą informacji o zdrowiu Pani oraz najbliższych oraz przeciwwskazania do zabiegu.

- podczas zabiegu nie będą Panie mogły korzystać w telefonów komórkowych,

- w salonie nie będą serwowane żadne napoje,

- oczywiście tak jak dotychczas - wszystkie materiały jednorazowe tj. pilniki, polerki, tarki, patyczki inne - otrzymują Pani po zabiegu do domu.

- podczas zabiegu słychać będzie szum - to wentylacja mechaniczna, która cały czas będzie wymieniała powietrze, dodatkowo w miarę możliwości będą pootwierane okna oraz ewentualnie drzwi, aby zapewnić cały czas wymianę powietrza.

- preferowana płatność - zbliżeniowo kartą. W razie płatności gotówką – proszę o odliczoną kwotę.

- przy wyjściu będą Panie mogły zdjąć wcześniej założone rękawiczki jednorazowe (instrukcja prawidłowego ściągania rękawiczek została zawieszona przy drzwiach) i umieścić je w koszu.

- zapisy Pań na zabiegi odbywają się w odstępach minimum dwóch godzin - całe pomieszczenie jest każdorazowo dezynfekowane płynem do dezynfekcji powierzchni (wszystkie części wspólne jak np. klamki, krzesła, blaty itp) oraz ozonowane (dezynfekcja ozonem).

 

Marynarzowa